انواع مدل‌های شینیون + شینیون کار حرفه ای شرق تهران

بازگشت به وب نوشته‌ها

انواع مدل‌های شینیون + شینیون کار حرفه ای شرق تهران

شینیون یکی از پرطرفدارترین مدل موها برای یک مهمانی، جشن تولد یا حتی عروسی است. شینیون از گذشته تا کنون به عنوان یکی از محبوب‌ترین مدل موها برای زنان شناخته می‌شود و انواع بسیار متفاوتی دارد.

شینیون را می‌توانید روی هر مدل مویی، بدون توجه به جنس مو و کوتاهی و بلندی آن، امتحان کنید و به کمک یک شینیون می‌توانید به راحتی موهای خود را بیارایید و برای مهمانی آماده شوید. قطعا همه شما دوست دارید تا به صورتی آراسته و مرتب و صد البته متفاوت در مهمانی‌های خاص ظاهر شوید. به کمک انواع مدل های شینیون می‌توانید این تغییر را روی موهای خود ایجاد کنید و خیلی سریع و راحت برای مهمانی آماده شوید.

تنوع مدل‌های شینیون بسیار بالاست و هر ساله مدل‌های جدیدتری نیز خیلی پر طرفدار و مد می‌شوند. همچنین خلاقیت شینیون کار نیز می‌تواند در خلق مدلی جدید و زیبا برای موهای شما کمک کند؛ در این بین برخی از مدل‌ها نیز وجود دارند که درست است خیلی قدیمی هستند، اما همچنان زیبایی زیادی دارند و در بین افراد طرفداران بسیار زیادی دارند.

سالن زیبایی رویال شاین، بهترین سالن زیبایی شرق تهران، آماده ارائه بهترین و جدیدترین مدل های شینیون برای شما عزیزان است. آرایشگاه زنانه رویال شاین، با شینیون کار حرفه‌ ای همکاری کرده و جدیدترین و جذاب‌ترین مدل های شینیون را روی موهای شما اجرا می‌کند.

شینیون مو چیست؟

شینیون در معنی لغوی به معنی جمع کردن موها و بستن آن‌ها در پشت سر است. امروزه از انواع مدل های شینیون برای زیبایی بیشتر موها و مرتب کردن آن‌ها استفاده می‌کنند. در انواع مدل های شینیون برای بسته نگه داشتن موها و زیبایی بیشتر از انواع گیره مو، تورهای تزئینی، سنجاق، تل و … استفاده می‌شود.

شینیون ما تکنیک‌های مختلفی دارد و با کمک وسایلی مثل سشوار یا موادی مثل تافت مو و ژل مو حالت ثابتی به خود می‌گیرد تا مدت زمان بیشتری سالم باقی بماند و حالت خود را حفظ کند. امروزه سبک‌های مختلفی برای انجام شینیون داریم؛ به عنوان مثال، شینیون عربی، شینیون فرانسوی، شینیون ساده و …

شینیون برای چه کسانی مناسب است؟

شما می‌توانید از انواع مدل های شینیون برای مراسم‌های مختلف استفاده کنید و آن را روی موهای خود اجرا کنید. امروزه انواع شینیون های ساده که به راحتی می‌توانید به‌تنهایی آن را در خانه برای خود اجرا کنید را در مهمانی‌ها و دورهمی‌های خودمانی استفاده کنید. همچنین مدل های شینیون برای جشن‌های تولد نیز کاربرد دارند. شینیون مو یکی از پرطرفدارترین مدل‌های مو برای جشن عروسی است و اغلب مهمانان در جشن عروسی از انواع مدل های شینیون استفاده کرده‌اند؛ حتی می‌توانید مدل شینیون را برای موهای عروسی نیز استفاده کنید.

یکی از ویژگی‌های بسیار خوب شینیون این است که می‌توانید از انواع مدل شینیون مو چه برای موهای کوتاه و چه موهای بلند استفاده کنید. تنوع مدل های شینیون به قدری بالاست که اندازه موهای شما هر چقدر هم که باشد، قطعا مدل شینیون مناسبی برای آن خواهید یافت؛‌ همچنین اگر موهای بسیار کوتاهی دارید، می‌توانید انواع مدل های شینیون را به کمک موی مصنوعی اجرا کنید. موی مصنوعی در لابه‌لای موهای شما به‌گونه‌ای قرار می‌گیرد که اولا به‌راحتی جدا نشود؛ در ثانی تفاوت آن با موهای طبیعی شما مشخص نباشد.

کوتاهی مو از گذشته تاکنون یکی از محبوب‌ترین تکنیک‌ها برای موها است. تنوع مدل های کوتاهی مو زنانه به قدری بالاست که برای هر سلیقه و مدل مویی، قطعا یک مدل کوتاهی مو زنانه وجود دارد که می‌تواند فرد را راضی کند.

انواع مدل های شینیون

تنوع مدل های شینیون بسیار زیاد است و هر ساله نیز مدل‌های جدیدتری به این مدل‌ها اضافه می‌شوند. همچنین شینیون کار حرفه ای می‌تواند با توجه به مدل موهای شما و چهره شما و با کمی خلاقیت، مدل های شینیون جدید و خاصی را روی موهای شما اجرا کند. در حالت کلی می‌توان انواع مدل های شینیون را به صورت زیر دسته‌بندی کرد:‌

شینیون مو کوتاه

شینیون مو کوتاه یکی از پرطرفدارترین انواع مدل های شینیون مو در بین خانم‌ها است. معمولا این شینیون ساده است و موها به شیوه‌های مختلف در پشت سر جمع می‌شوند و با کمک گیره و سنجاق محکم می‌شوند.

مدل شینیون مو کوتاه را می‌توانید برای انواع موهای کوتاه و بلند استفاده کنید و اگر حجم موها کم بود، استفاده از دسته‌های مو مصنوعی می‌تواند به کمک شما آید. تنوع مدل های شینیون مو کوتاه بسیار زیاد است و معمولا با کمک گیره‌های تزئینی مو، تل یا تاج می‌توانید زیبایی شینیون مو کوتاه را دو چندان کنید.

شینیون خطی

شینیون خطی یکی دیگر از انواع مدل های شینیون است که در گذشته بسیار پرطرفدار بود و امسال نیز به جمع مدل های شینیون پرطرفدار بازگشته است و دوباره مد شده است. دلیل انتخاب این اسم برای این مدل از شینیون‌ها، حالت صاف و خطی‌ای است که موها دارند. در شینیون خطی، یک دسته از موها به صورت مرتب در کنار هم قرار می‌گیرند، به صورتی که مرز ان با دیگر موها کاملا مشخص شده باشد. برای آن که موها در شینیون خطی بهتر دیده شوند، معمولا از چسب مو استفاده می‌کنند؛‌ همچنین قرار دادن دسته‌ای از موها در یک تور نازک باعث می‌شود که موها بهتر و مشخص‌تر باشند.

برای اجرای انواع مدل های شینیون خطی لازم است که به یک شینیون کار حرفه ای مراجعه کنید؛‌ زیرا این مدل از شینیون، بسیار سخت است و نیاز به تمرین و مهارت بسیار بالایی دارد تا بتوانید به‌خوبی روی موهای خود اجرا کنید.

شینیون باز و نیمه باز

شینیون مو باز و نیمه باز یکی از انواع پرطرفدار شینیون مو است که برای افراد با موهای بلند بسیار مناسب است؛ البته این مدل‌ها قابلیت اجرا روی موهای کوتاه با کمک دسته‌های موی مصنوعی و اکستنشن مو را نیز دارند.

در این مدل شینیون‌ها، قسمت از موها در بالای سر جمع می‌شوند و بخش زیادی از آن‌ها به صورت باز روی شانه‌ها قرار می‌گیرند. می‌توانید مو را در این مدل شینیون مو با کمک اتو مو صاف و شلاقی کنید یا برای ایجاد تنوع موهایتان را فر کنید. شینیون مو باز و نیمه باز برای دخترهای جوان بسیار مناسب است و حالتی کاملا دخترانه به موهای شما می‌دهد.

کوپ ژورنالی یا کوتاهی مو ژورنالی یک سبک از کوتاهی مو است که در آن آرایشگر از روی تصویر و عکس مدل، موی شما را مطابق با ان کوتاه می‌کند. معمولا از اصطلاح کوپ ژورنالی برای کوتاهی موهای به روز‌تر و جدید‌تر استفاده می‌شود.

شینیون عروس

جالب است بدانید که از انواع مدل های شینیون می‌توانید به عنوان شینیون عروس استفاده کنید. شینیون عروس معمولا ساده انتخاب می‌شود و سعی می‌شود با تاج، تور عروسی و گیره‌های تزئینی این سادگی جبران شود.

شینیون بافت

از انواع بافت مو به صورت باز و بسته نیز می‌توانید به عنوان شینیون مو استفاده کنید. معمولا موها به کمک یکی از انواع بافت مو، بافته می‌شود و سپس همان بافت پشت سر جمع می‌شود و با کمک گیره‌های مختلف ثابت می‌گردد. همچنین می‌توانید از بافت تل برای جلوی سر به عنوان شینیون استفاده کنید و آن را با مدل‌های دیگر شینیون در پشت سر ترکیب کنید.

ترندهای بافت مو

بافت مو از گذشته به عنوان یکی از پرطرفدارترین مدل‌های مو بوده است. همچنان نیز بافت مو طرفداران بسیار زیادی دارد و هرساله یکی از بافت‌ها به عنوان مد سال معرفی می‌شود. تنوع مدل‌های بافت ژورنالی بسیار زیاد است. از بافت ساده گرفته تا بافت‌ آفریقایی که فرصت زیادی لازم است.

شینیون کار حرفه ای در شرق تهران

قطعا شما هم نمی‌خواهید در شب مهمانی بسیار مهم در حالی که وقت کمی برای آماده شدن دارید، در آرایشگاه باشید و به مدل موهای نامرتب خود در آینه نگاه کنید و پس از ساعت‌ها وقت برای شینیون موها، در نهایت از نتیجه کار ناراضی باشید؛ اما دیگر وقتی برای شینیون کردن دوباره موهای خود نداشته باشید. برای آن که بتوانید انواع شینیون مو را به‌خوبی روی موهای خود اجرا کنید، حتما باید به سراغ یک شینیون کار حرفه‌ای بروید.

یک شینیون کار حرفه ای می‌داند که چه مدل شینیونی برای چه مدل مو و چه فرم صورتی مناسب است و با توجته به اندازه و حجم موهای شما و همچنین فرم صورت شما، بهترین مدل شینیون مو را برای شما انتخاب می‌کند و آن را به نحو احسن روی موهای شما اجرا خواهد کرد.

شینیون مو یک کار کاملا حرفه‌ای است و باید این کار را به یک شینیون کار حرفه ای بسپارید. سالن زیبایی رویال شاین مفتخر است که انواع مدل های شینیون مو را به بهترین شکل انجام دهد. شینیون کار های حرفه‌ای ما در آرایشگاه زنانه رویال شاین، تخصص این کار را دارند و قطعا از نتیجه نهایی راضی خواهید بود.

بازگشت به وب نوشته‌ها