فرمالیته عروس

فرمالیته عروسی روزی است که در آن عکس‌ها و کلیپ عروسی تهیه شده و چند روز قبل از مراسم و جشن عروسی انجام می‌شود. ظاهر عروس در این روز باید بدون نقص و چشم‌گیر باشد، البته که آرایش مراسم اصلی عروسی هم از این قاعده مستثنی نیست. با این حال چون هدف اصلی فرمالیته عروسی تهیه عکس و کلیپ است، آرایش عروس باید به یک آرایشگر باتجربه سپرده شود که زیر و بم فرمالیته عروس را می‌شناسد. در حقیقت آرایش فرمالیته یک آرایش معمولی نیست و فوت و فن‌های مخصوص خودش را دارد؛ چرا که ظاهر آرایش در دوربین متفاوت‌تر از آن چیزی است که با چشم غیرمسلح دیده می‌شود. به همین دلیل این آرایش ویژگی‌ها و رازهای مخصوص خودش را دارد و آرایشگرانی که در این زمینه تخصص دارند، با این جزئیات و ریزه‌کاری‌ها آشنا هستند.

خدمات فرمالیته عروس در آرایشگاه اینترنتی و سالن زیبایی رویال شاین

آرایشگران ما در سالن زیبایی و آرایشگاه اینترنتی رویال شاین آماده اند تا بهترین خدمات را در زمینه فرمالیته عروس به شما عزیزان ارائه دهند تا خاطرات عروسی شما به زیباترین شکل ممکن ثبت شوند.

برای تعیین وقت فرمالیته عروس و مراجعه حضوری به آرایشگاه رویال شاین می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی که در لینک زیر آورده شده است، استفاده کنید:

آرایشگاه اینترنتی رویال شاین برای راحتی شما عزیزان این امکان را فراهم کرده است که آرایشگر مورد نظر خود را در زمینه فرمالیته عروس به منزل بیاورید. برای درخواست اعزام آرایشگر به منزل می‌توانید از طریق سایت سالن زیبایی رویال شاین اقدام کنید.

همان‌طور که گفته شد آرایش فرمالیته عروس ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارد که باعث می‌شود این آرایش با آرایش مراسم عروسی تفاوت‌هایی داشته باشد. با ما همراه باشید تا با بعضی از ویژگی‌های آرایش فرمالیته عروس آشنا شوید.

در آرایش فرمالیته عروس به چه نکاتی باید توجه شود؟

معمولاً دوربین جزئیاتی را نشان می‌دهد که ممکن است با چشم غیرمسلح دیده نشود. به همین خاطر در آرایش فرمالیته عروس باید نکاتی رعایت شود که ماندگارترین لحظات شما به بهترین شکل ممکن ثبت شوند.

استفاده از کرم‌های مات‌کننده

کرم‌های مات‌کننده یکی از محصولاتی هستند که باعث متفاوت شدن آرایش فرمالیته عروس از آرایش معمولی و روتین می‌شوند. در واقع این کرم‌ها چیزی فراتر از یک پرایمر معمولی هستند که باید بعد از مرطوب‌کننده و قبل از کرم پودر استفاده شوند. کرم‌های مات‌کننده به دلیل دارا بودن سیلیس منافذ پوستی را کوچک‌تر نشان می‌دهند، به همین دلیل پوست یکدست‌تر دیده می‌شود. یکدست شدن پوست باعث می‌شود کرم پودر کمتری در آرایش استفاده شود، از این رو احتمال کیکی شدن کرم پودر کاهش می‌یابد. از آنجا که عکاسی و فیلم‌برداری فرمالیته عروسی زمان زیادی طول می‌کشد، استفاده از کرم‌های مات‌کننده برای افزایش ماندگاری کرم پودر ضروری و لازم است.

فراموش نکردن ژل ابرو

ابروها صورت را قاب گرفته و تناسب و هماهنگی میان اجزای صورت ایجاد می‌کنند. در واقع هیچ چیز بدتر از آن نیست که عکس‌های شما، به خصوص عکس‌های پرتره و کلوزآپ، با ابروهایی به هم ریخته و نامرتب ثبت شوند. بعد از رفع نواقص ابرو با مداد، باید از یک ژل ابرو شفاف و بی‌رنگ استفاده شود تا موهای ابرو در بهترین حالت خود فیکس شوند. اگر می‌خواهید بین عکس‌های خود لباستان را تعویض کنید، ضرورت استفاده از ژل ابرو برای شما دوچندان می‌شود.

غافل نشدن از قدرت هایلایتر

اگر هایلایتر به طرز صحیح و درستی روی پوست بنشیند، باعث می‌شود که هنگام فلش زدن دوربین، پوست شما به زیبایی بدرخشد. استفاده از هایلایتر بر روی نوک بینی، بالای استخوان گونه، روی چانه و بالای لب از نکاتی است که در آرایش فرمالیته عروس نباید فراموش شود.

مداد چشم سفید؛ یک حقه بزرگ در آرایش فرمالیته عروس

بزرگتر دیده شدن چشم‌ها یکی از عواملی است که باعث جذاب‌تر شدن تصاویر و کلیپ‌های شما می‌شود. برای بزرگ‌تر شدن چشم‌ها یک راه‌حل ساده وجود دارد و آن هم استفاده از مداد چشم سفید است. اگر مداد چشم سفید داخل پلک پایینی کشیده شود، سفیدی چشم بزرگ‌تر و بیشتر از حد معمول دیده شده و همین امر باعث درشت‌تر چشم‌ها می‌شود. خوشبختانه مداد چشم سفید یکی از لوازم آرایشی است که با تمام تناژهای پوست هماهنگ می‌شود.

فر کردن مژه‌ها

حتی اگر می‌خواهید از مژه مصنوعی در آرایش خود استفاده کنید، باید قبل از آن مژه‌های شما فر شوند؛ در غیر این صورت احتمال اینکه چشم‌ها افتاده دیده شوند، افزایش می‌یابد. 

یکدست کردن رنگ پوست صورت و گردن

یک آرایش صورت بی نقص تمام آن چیزی نیست که شما برای عکاسی فرمالیته به آن نیاز دارید؛ بلکه یکدست کردن رنگ پوست صورت و گردن یکی از نکات ویژه‌ای است که در فرمالیته عروس نباید از آن غافل شد.

رفع گودی و سیاهی زیر چشم

گودی و سیاهی زیر چشم یکی از مشکلاتی است که اکثر خانم‌ها با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. معمولاً در آرایش برای پوشاندن گودی و سیاهی زیر چشم از کانسیلر کمک گرفته می‌شود، اما استفاده از کانسیلر به تنهایی باعث می‌شود زیر چشم در عکس‌ها بیش از حد سفید دیده شود. برای رفع این موضوع کافی است قبل از کانسیلر، از کانسیلر‌های رنگی استفاده شود تا قدری سفیدی کانسیلر کاهش یابد.