آرایش نامزدی

یکی از عواملی که ظاهر شما را در روز نامزدی متمایز می‌کند ، آرایش شماست. معمولاً نامزدی اولین مراسم رسمی است که قبل از عروسی برگزار می‌شود، به همین دلیل لازم است آرایش نامزدی به گونه‌ای انجام شود که ظاهر شما در تمام طول مراسم خیره‌کننده باشد. بدیهی است که شما نمی‌خواهید در همه تصاویر عروسی یکسان به نظر برسید، پس آرایش نامزدی باید پلی بین آرایش روتین و آرایش روز عروسی باشد. همه این موارد ثابت می‌کنند که آرایش نامزدی باید توسط آرایشگری متخصص و باتجربه انجام شود که برای آرایش نامزدی شما برنامه ریزی بلند مدت داشته باشد، برای روز عروسی هم ترفندی در آستین خود داشته باشد و به قول معروف همه تخم‌مرغ‌های خود را در یک سبد نگذارد.

خدمات آرایش نامزدی در آرایشگاه اینترنتی و سالن زیبایی رویال شاین

آرایشگران ماهر و مجرب سالن زیبایی و آرایشگاه اینترنتی رویال شاین در تلاشند تا در ثبت لحظات شیرین مراسم نامزدی شما نقشی کوچک داشته باشند. تیم رویال شاین آماده‌اند آرایش نامزدی شما را به گونه‌ای انجام دهند که بتوانید بدون هیچ نگرانی از زیبا بودن خود در مراسم نامزدی لذت ببرید.

برای تعیین وقت آرایش نامزدی و مراجعه حضوری به سالن آرایشی رویال شاین می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی که در لینک زیر آورده شده است، اقدام کنید:

با پیشرفت تکنولوژی، سالن‌های آرایشی نیز به سوی آنلاین شدن قدم برداشته اند. ما هم تصمیم گرفتیم با ایجاد آرایشگاه اینترنتی رویال شاین همسو با پیشرفت تکنولوژی قدم برداریم راه دریافت خدمات زیبایی آسان‌تر کنیم. دیگر لازم نیست برای خدمات آرایشی و بهداشتی زمان صرف کنید و به آرایشگاه بروید؛ چرا که ما خدمات مورد نظر شما را در مکان دلخواهتان به شما ارائه می‌دهیم. برای دریافت خدمات آرایشی در مکان دلخواه و امکان اعزام آرایشگر کافی است درخواست خود را از طریق وب‌سایت آرایشگاه اینترنتی رویال شاین ثبت نمایید. 

فیلتر محصولات یک نتیجه پیدا شد
انتخاب خدمت مورد نظر
انتخاب منطقه مورد نظر
فیلتر انتخاب شده

آرایش نامزدی ویژگی‌های مخصوص خودش را دارد و از اصول و قوانینی پیروی می‌کند. با ما همراه باشید تا از برخی نکات مورد توجه در آرایش نامزدی برای شما بگوییم.

نکات مورد توجه در آرایش نامزدی

آرایش نامزدی نه به اندازه آرایش روتین سبک است و نه مانند آرایش روز عروسی رنگ و لعاب زیادی دارد. در حقیقت آرایش نامزدی تکنیک‌ها و ابزار خاصی دارد که برای پیاده‌سازی این تکنیک‌ها باید نکاتی که در ادامه از آن‌ها می‌گوییم، رعایت شوند.

هماهنگی آرایش نامزدی با لباس

می‌خواهید باور کنید یا نکنید، اما آرایش نامزدی شما کاملا ًبه لباستان بستگی دارد. لباس روز نامزدی معمولاً طیف گسترده‌ای رنگ‌ها را شامل شده و مانند لباس عروسی فقط از رنگ سفید استفاده نمی‌شود. پس اگر می‌خواهید آرایش نامزدی شما بدون نقص بوده و با لباستان هماهنگی داشته باشد بهتر است از قبل رنگ لباس خود را با آرایشگر در میان بگذارید. علاوه بر این مدل لباس هم یکی از نکاتی است که آرایشگر باید از آن آگاه باشد تا تناسبی بین مدل مو و مدل لباس برقرار کند.

امتحان نکردن سبک آرایشی جدید

معمولاً همه افراد می‌دانند که چه نوع آرایشی با صورت آن‌ها هماهنگ می‌شود، ضمن اینکه آرایشگر هم با بررسی فرم صورت، رنگ پوست و مدل لباستان بهترین آرایش را برای شما در نظر می‌گیرد. برخی از خانم‌ها معمولاً قبل از نامزدی سبک‌های آرایشی متفاوتی را امتحان کرده اند و دچار این وسوسه نمی‌شوند که آرایشی جدید را در روز نامزدی خود تست کنند. اگر شما جزء این دسته از افراد نیستید، بهتر است در روز نامزدی  هم به دنبال این نباشید که آرایشی جدید را امتحان کنید. آرایش نامزدی باید به گونه‌ای باشد که ویژگی‌های صورت شما به زیباترین شکل ممکن نمایان شوند.

اولویت‌بندی آرایش صورت و آرایش مو

شاید برای شما این سؤال پیش بیاید که ابتدا آرایش صورت انجام می‌شود یا آرایش مو؟ در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که معمولاً آرایشگران عروس ابتدا خدمات زیبایی مو را انجام می‌دهند و بعد به سراغ آرایش صورت می‌روند؛ چرا که در آرایش مو از ابزاری مانند اتو مو، بابلیس و سشوار استفاده می‌شود که احتمال تعریق را افزایش می‌دهند. با افزایش تعریق صورت، طول عمر آرایش شما کاهش می‌یابد، بنابراین بهتر است در ابتدا آرایش مو انجام شود.

شستشوی مناسب مو

برای اینکه موهای شما در مراسم نامزدیتان زیبا به نظر برسند، باید سلامت آن‌ها تضمین شود. شستشوی صحیح و درست مو یکی از مواردی است که باید به آن توجه کنید تا از جذاب بودن موهایتان در مراسم نامزدی مطمئن شوید. دوش آب گرم آرامش‌بخش است، اما استفاده مداوم از آب گرم برای شستشو باعث ریزش مو می‌شود، چرا که به پوست سر آسیب رسانده و باعث ضعیف شدن فولیکول‌های مو می‌شود. بنابراین همیشه به یاد داشته باشید برای حفظ سلامت مو دمای آب باید در حد مطلوبی باشد. یک موی سالم به زیبایی حالت می‌گیرد و  جذابیت شما را در مراسم نامزدی دوچندان می‌کند.

تفاوت بین آرایش روزانه و آرایش نامزدی

آرایش نامزدی باید کمی خاص‌تر از آرایش روزانه بوده و جلوه بیشتری داشته باشد. برای مثال استفاده از مژه‌های مصنوعی یکی از مواردی است که باعث تفاوت بین آرایش روزانه و آرایش نامزدی می‌شود. علاوه بر این در طی مراسم نامزدی عکس‌های زیادی از شما گرفته می‌شود، بنابراین آرایش نامزدی باید به گونه‌ای باشد که شما از زیبایی خود در عکس‌ها مطمئن باشید. آرایش نیمه مات، استفاده از برنزر و هماهنگی سایه چشم با رنگ لباس نکاتی هستند که باعث می‌شوند آرایش شما به بهترین نحو ممکن دیده شود.