آرایش عروس

روز عروسی یکی از ویژه‌ترین روزهایی است که هر کس در زندگی خود تجربه می‌کند. لحظاتی که در روز عروسی خود رقم می‌خورد، از ماندگارترین خاطراتی هستند که در ذهن شما ثبت می‌شوند. آرایش عروس تقریباً مهم‌ترین عاملی است که بر خاطره‌انگیز بودن مراسم عروسی اثر می‌گذارد. از آنجا که آرایش عروس جایگاه ویژه‌ای دارد، پس باید توسط آرایشگری انجام شود که در این زمینه تجربه و تبحر کافی دارد.

خدمات آرایش عروس در آرایشگاه اینترنتی و سالن زیبایی رویال شاین

آرایشگران ما در کنار شما هستند و تمام تخصص و مهارت خود را به کار می‌گیرند تا شما از زیبایی و جذابیت خود در روز عروسی مطمئن باشید.

برای تعیین وقت آرایش عروس و مراجعه حضوری به سالن آرایشی رویال شاین می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی که در لینک زیر آورده شده است، اقدام کنید:

در حقیقت دیگر آن دوران که برای دریافت خدمات آرایشی حتماً باید به سالن‌های زیبایی مراجعه می‌کردید، گذشته است. امروزه علاوه بر تعیین وقت و مراجعه حضوری می‌توانید آرایشگر را به منزل خود بیاورید تا به آسانی و با راحتی خیال انواع خدمات زیبایی را دریافت کنید. برای بهره‌مندی از امکان اعزام آرایشگر به منزل، کافی است از طریق وب‌سایت آرایشگاه اینترنتی رویال شاین درخواست خود را ثبت کنید.

فیلتر محصولات یک نتیجه پیدا شد
انتخاب خدمت مورد نظر
انتخاب منطقه مورد نظر
فیلتر انتخاب شده

آرایش عروس یکی از اساسی‌ترین نگرانی‌های عروس خانم‌هاست، بنابراین این آرایش باید بدون نقص انجام شود تا هیچ گونه نگرانی باقی نماند. بدون نقص بودن آرایش عروس نکاتی می‌طلبد که در ادامه از آن‌ها می‌گوییم.

برخی از اشتباهات آرایشگران در آرایش عروس

پیدا کردن آرایشگر مناسب برای آرایش عروس یکی از چالش‌برانگیزترین مسائلی پیش روی شماست. امروزه با گسترش فضای مجازی دیدن نمونه کارهای آرایشگران ساده‌تر شده است. در ادامه از برخی اشتباهات آرایشگران عروس برای شما می‌گوییم تا اگر این خطاها را در نمونه کارهای آرایشگر دیدید، دور او یک خط قرمز پررنگ بکشید.

استفاده بیش از حد از رژگونه

یک آرایشگر باتجربه به خوبی می‌داند که عروس خانم‌ها در روز عروسی مدام در معرض استرس هستند و همین اضطراب، تنش‌هایی به وجود می‌آورد که باعث برافروختگی صورت شما می‌شود. آرایشگر با آگاهی از این موضوع باید به اندازه‌ای رژگونه استفاده کند که اگر صورت شما برافروخته و ملتهب شد، رنگ آرایش مثل لبوی پخته نشود.

فراموش کردن فیکساتور

یک آرایش خوب تنها چیزی نیست که آرایش عروس به آن نیاز دارد، بلکه ماندگاری این آرایش هم از نکاتی که از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. طولانی بودن مراسم عروسی و تحرک زیاد عروس باعث تعریق می‌شود و این تعریق طول عمر آرایش را کاهش می‌دهد. به همین دلیل آرایشگر باید از فیکساتور استفاده کند تا تعریق پوست کنترل شده و دوام آرایش عروس افزایش یابد.

استفاده از محصولات جدید

آرایشگر باید در آرایش عروس از لوازم آرایش و محصولاتی استفاده کند که مطمئن است این محصولات کاملاً مناسب پوست شما هستند. استفاده از لوازم آرایش جدید ممکن است با واکنش پوستی همراه شود و این واکنش خود را به صورت جوش، التهاب و مشکلات پوستی نشان دهد.

غافل شدن از پرایمر

یکی دیگر از اشتباهاتی که برخی از آرایشگران مرتکب آن می‌شوند، فراموش کردن پرایمر است. پرایمر یکی از اجزای جدانشدنی آرایش عروس است. پرایمر سطح پوست را یکدست کرده و باعث می‌شود کرم پودر بهتر روی پوست بنشیند. بدون پرایمر خطوط و چین و چروک پوست خیلی زود از زیر کرم پودر ظاهر می‌شوند و دوام و ماندگاری آرایش عروس کاهش می‌یابد.

انتخاب محصولاتی با ماندگاری کم

یکی از آزاردهنده‌ترین اتفاقاتی که ممکن است در مراسم عروسی پیش بیاید این است که مجبور شوید بعد از گریه یا رقص، آرایش خود را تجدید کنید. یک آرایشگر باتجربه می‌داند که مراسم عروسی پر از صحنه‌های احساسی و هیجانی است که این موارد دشمن آرایش عروس هستند و برای مقابله با آن‌ها باید از محصولاتی با ماندگاری و دوام بالا استفاده کند.

استفاده از کرم پودر زیاد

شاید در نور طبیعی کرم پودر خیلی روی صورت خود را نشان ندهد اما آرایشگر باید در نظر بگیرد که مراسم عروسی نورپردازی‌هایی دارد که باعث می‌شوند کرم پودر پررنگ‌تر از حالت معمول دیده شود. این مشکل نه تنها در نور زیاد بلکه در حین عکاسی هم دیده می‌شود. برای رفع این مشکل آرایشگر باید از کرم‌پودرهایی استفاده کند که در عین پوشش‌دهی بالا، خیلی سبک و طبیعی روی صورت می‌نشینند.

هماهنگ نکردن رنگ گوش و گردن با رنگ پوست صورت

بعد از اینکه کار آرایش صورت به پایان رسید، آرایشگر باید از کمی از کرم پودر استفاده شده برای صورت را به گوش و گردن بزند تا رنگ این نواحی بدن با رنگ پوست صورت یکسان شود. البته این کار باید به گونه‌ای انجام شود که کرم پودر روی موهای عروس مالیده نشود. 

استفاده از مژه‌های مصنوعی نامناسب

یکی دیگر از خطاهای آرایشگران برای آرایش عروس استفاده از مژه‌های مصنوعی است که به صورت یک تکه چسبانده می‌شوند. این مژه‌ها نه تنها ظاهری غیرطبیعی دارند، بلکه به عنوان یک بار اضافه روی چشم‌های عروس عمل می‌کنند. علاوه بر این، سنگینی این مژه‌ها باعث می‌شود یک ساله زیر چشم ایجاد شده و تیرگی و گودی زیر چشم بیشتر دیده شود. برای رفع این مشکل کافی است آرایشگر از مژه‌های تار به تار استفاده کند که در عین طبیعی بودن، چشمان عروس را گیراتر می‌کنند.