لیفت ابرو چگونه انجام می شود؟

بازگشت به وب نوشته‌ها

لیفت ابرو چگونه انجام می شود؟

ابروهایی نازک دارید و می‌خواهید به طور طبیعی آن‌ها را حالت داده و پهن‌تر نشان دهید؟ اثر تاتوهای قدیمی هنوز میان ابروهای شما پیدا هستند و به دنبال راهی برای مخفی کردن آن هستید؟ راه حل تمام این مشکلات لیفت ابرو است.

لیفت ابرو یکی از جدیدترین تکنیک‌هایی است که در آن با استفاده از مواد کراتین موهای ابروها به سمت بالا حالت می‌گیرند و از این طریق نقاط خالی ابرو پر شده و ابروها پهن‌تر و هاشوری دیده می‌شوند. لیفت ابرو تنها یک متد برای حالت دادن و زیباتر کردن ابروها نیست، بلکه برای تقویت ابروها هم می‌توان روی آن حساب ویژه‌ای باز کرد. در این مقاله نگاهی همه جانبه به لیفت ابرو انداخته و به تجزیه و تحلیل این تکنیک جدید پرداختیم. با ما همراه باشید.

مراحل انجام لیفت ابرو

لیفت ابرو راز داشتن ابروهایی خوش حالت و پرپشت است. علاوه بر این اگر در بین ابروهای خود نقاطی کم‌پشت و خالی دارید، لیفت ابرو بهترین راهکار برای پر کردن این نواحی است. لیفت ابرو تکنیکی نوین است که طی سه مرحله انجام می‌شود:

  • در مرحله اول یک لایه کرم لیفتینگ روی ابروهای شما قرار می‌گیرد تا تارهای ابرو نرم شده و با برس به شکل دلخواه حالت بگیرند. پس از اینکه ابروها فرم‌دهی شدند، با یک کاور نایلونی به مدت 8 تا 10 دقیقه پوشانده می‌شوند.
  • در قدم بعدی نوبت به مواد فیکس‌کننده ابرو می‌رسد. پس از اینکه یک لایه از این کرم روی ابروها قرار گرفت، همانند مرحله قبل ابروهای شما با یک کاور نایلونی به مدت 8 تا 10 دقیقه پوشانده می‌شوند.
  • در مرحله آخر از یک روغن آبرسانی حاوی کراتین برای از بین رفتن خشکی تارهای ابرو استفاده می‌شود.

عوارض جانبی لیفت ابرو

به طور معمول لیفت ابرو عوارض جانبی خطرناکی ندارد اما اگر پوست شما نسبت به مواد شیمیایی حساس باشد، امکان بروز تورم، التهاب و خارش پوست اطراف ابروها وجود دارد. از طرفی اگر سابقه ابتلا به اگزما داشته و پوست شما تحریک‌پذیر باشد، ممکن است از عوارض لیفت ابرو بی نصیب نمانید.

در سایت ما می‌توانید از سالن آرایشی رویال شاین وقت مراجعه حضوری بگیرید یا اگر ترجیح شما دریافت این خدمت در منزل‌تان است، درخواست خود جهت اعزام آرایشگر به منزل را ثبت نمایید. آرایشگران ما در سالن زیبایی و آرایشگاه اینترنتی رویال شاین آماده ارائه خدمات ابرو در سالن آرایشی یا خانه‌هایتان هستند.

خدمات ابرو در سالن زیبایی و آرایشگاه اینترنتی رویال شاین

ماندگاری لیفت ابرو

در 24 اولیه پس از لیفت، به نظر می‌رسد ابروها کمی بیشتر از حالت دلخواه به سمت بالا فرم گرفته اند، اما با گذشت یک روز و پس از شستشوی ابروها، حالت آن‌ها به شکل مورد نظر شما برمی‌گردد. ماندگاری لیفت ابرو به فعالیت روزمره شما، میزان عرق کردن و استفاده از محصولات آرایشی بستگی دارد. با این حال به طور کلی لیفت ابرو شش هفته تا دو ماه دوام دارد و پس از این مدت باید برای ترمیم آن اقدام کنید.

مراقبت‌های لازم پس از لیفت ابرو

  • تا 24 پس از لیفت از خیس شدن ابروها جلوگیری کنید تا چسب لیفت قوام خود را حفظ کند.
  • 72 ساعت قبل و بعد از لیفت ابرو استفاده از محصولات لایه‌بردار و حاوی رتینول را کنار بگذارید.
  • برای افزایش دوام و ماندگاری تا 48 ساعت پس از لیفت ابرو از رفتن به سونا و حمام بخار خودداری کنید.
بازگشت به وب نوشته‌ها