کاشت ناخن

تقریباً همه خانم‌ها از داشتن ناخن‌هایی زیبا و سالم لذت می‌برند. اما در برخی افراد ناخن‌ها به خوبی رشد نمی‌کنند و یا این قدر ضعیف هستند که به راحتی می‌شکنند. مصرف برخی داروهای خاص، کم کاری تیروئید، کمبود آهن در بدن و زمینه‌های ژنتیکی عواملی هستند که باعث کاهش رشد ناخن‌ها می‌شوند. اگر شما هم جزء افرادی هستید از شکننده بودن و یا رشد نکردن ناخن‌های خود رنج می‌برید، ما برای شما خبر خوبی داریم! کاشت ناخن همان راهکاری است که برای زیباتر کردن ناخن‌های خود به دنبال آن هستید.

خدمات کاشت ناخن در آرایشگاه اینترنتی و سالن زیبایی رویال شاین

کاشت ناخن از آن دسته از خدمات زیبایی است که باید طبق اصول و قوانین خاص خودش انجام شود. به همین دلیل ما در رویال شاین گروهی از ناخن‌کاران حرفه‌ای و باتجربه را گرد هم آوردیم تا با استفاده از وسایل استریل و مواد باکیفیت در محیطی کاملاً بهداشتی، بهترین خدمات کاشت ناخن را به شما عزیزان ارائه دهیم.

برای تعیین وقت کاشت ناخن و مراجعه حضوری به سالن آرایشی رویال شاین می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی که در لینک زیر آورده شده است، اقدام کنید:

در حقیقت دیگر آن دوران که برای دریافت خدمات آرایشی حتماً باید به سالن‌های زیبایی مراجعه می‌کردید، گذشته است. امروزه علاوه بر تعیین وقت آنلاین می‌توانید آرایشگر را به منزل خود بیاورید تا به آسانی و با راحتی خیال انواع خدمات زیبایی را دریافت کنید. برای بهره‌مندی از امکان اعزام آرایشگر به منزل، کافی است از طریق وب‌سایت آرایشگاه اینترنتی رویال شاین درخواست خود را ثبت کنید.

فیلتر محصولات یک نتیجه پیدا شد
انتخاب خدمت مورد نظر
انتخاب منطقه مورد نظر
فیلتر انتخاب شده

شاید کلمه آمبره را تنها در مورد رنگ مو شنیده باشید، اما این لغت در دنیای کاشت ناخن هم کاربرد دارد. کاشت آمبره یا بیبی بومر یکی از انواع کاشت ناخن است که در ادامه از مراحل انجام آن برای شما می گوییم.

کاشت بیبی بومر

کاشت بیبی بومر یا آمبره یکی از سبک‌های کاشت ناخن است که ویژگی‌ها و مراحل خاص خودش را دارد. در این روش دو یا چند رنگ پودر در هم ادغام شده و تقریباً حالتی هایلایت مانند روی سطح ناخن ایجاد می‌شود. رایج‌ترین رنگ‌های مورد استفاده در کاشت بیبی بومر رنگ سفید و هلویی است.

مراحل انجام کاشت بیبی بومر

برای کاشت بیبی بومر ابتدا باید چربی صدف ناخن با سوهان برقی گرفته شود. در قدم بعدی با استفاده از سوهان دستی سر ناخن فرم می‌گیرد. برای مرحله بعد داخل تیپی که برای ناخن انتخاب شده است، خش‌دار می‌شود تا تیپ راحت‌تر به صدف ناخن بچسبد. سپس قسمت خط تیپ کاملاً آغشته به چسب می‌شود. پس از این مرحله، تیپ روی ناخن قرار گرفته و باید چند لحظه روی ناخن نگه داشته شود تا به خوبی بچسبد.

در قدم بعدی با استفاده از کاتر، قد تیپ بر اساس سلیقه و نظر شما کوتاه می‌شود. پس از آن با استفاده سوهان برقی روی تیپ خط و خش انداخته می‌شود تا خط تیپ کاملاً محو شود. سپس با سوهان دستی به تیپ فرم داده می‌شود. در ادامه روی سطح ناخن ضد قارچ و پرایمر زده می‌شود و پس از آن مرحله موادگذاری آغاز می‌شود.

ابتدا روی سر تیپ پودر سفید قرار می‌گیرد و کم کم این پودر به قسمت پایین ناخن کشیده می‌شود تا زمانی نیمی از صدف ناخن پودر سفید پوشانده شود. سپس در نیمه دیگر ناخن پودر هلویی گذاشته و آرام آرام پودر هلویی با پودر سفید تلفیق می‌شود به گونه‌ای که مرز بین آن‌ها محو شود. زمانی که مواد نزدیک ریشه ناخن قرار می‌گیرند، باید توجه شود که حدود 1 میلی‌متر با ریشه ناخن فاصله داشته باشند. در مرحله بعدی سطح ناخن با یک لایه پودر کلیر پوشانده می‌شود. پودر کلیر وقتی روی سطح ناخن قرار می‌گیرد کاملاً شفاف به نظر می‌رسد و باعث می‌شود تمام جزئیات روی ناخن به خوبی دیده شود.

پس از خشک شدن مواد، ناخن‌کار شروع به سوهان کشی می‌کند. در ابتدا با استفاده از سوهان برقی دورگیری ناخن انجام می‌شود و پس از آن با سر سوهان الماسی سطح ناخن یکدست می‌شود. پس از یکدست کردن سطح ناخن، با استفاده از سر سوهان سمباده‌ای روی سطح ناخن خط و خش انداخته می‌شود. بعد از گذشت از این مرحله برای زیباتر به نظر رسیدن ناخن، با سوهان برقی حالتی هلالی در زیر ناخن ایجاد می‌شود. در قدم بعدی ناخن‌کار با استفاده از سوهان دستی به ناخن فرم داده و سطح ناخن را یکدست می‌کند. پس از این مرحله برای فیکس کردن کاشت ناخن و براق کردن سطح آن، روی سطح ناخن یک لایه کاور ژل زده می‌شود و در آخر ناخن‌ها به مدت 60 ثانیه زیر نور UV قرار می‌گیرند.