ترمیم کاشت

کاشت ناخن و ترمیم آن مانند یک معادله رفت و برگشتی در شیمی است که اگر هر طرف آن به درستی انجام نشود، تأثیرات منفی آن گریبان‌گیر سمت دیگر هم می‌شود. به همین علت لازم است ترمیم کاشت ناخن زیر نظر ناخن‌کاران مجرب و با استفاده از مواد باکیفیت و استاندارد انجام شود تا کوچکترین خطری سلامت ناخن‌ها را تهدید نکند. از آنجایی که ناخن‌ها در هر ماه دو الی سه میلی‌متر رشد می‌کنند، کاشت ناخن به سمت بالا حرکت کرده و بین ناخن کاشت شده و ریشه ناخن فاصله ایجاد می‌شود. بنابراین لازم است تقریباً هر سه هفته یک بار کاشت ناخن ترمیم شود.

ترمیم کاشت در آرایشگاه اینترنتی و سالن زیبایی رویال شاین

ترمیم کاشت ناخن کاری حساس است که باید توسط ناخن‌کاران ماهر و مجرب و با ظرافت هر چه تمام‌تر انجام شود. تیم صمیمی و آموزش دیده آرایشگاه اینترنتی و سالن زیبایی رویال شاین آماده اند تا بهترین خدمات را در زمینه ترمیم کاشت ناخن به شما عزیزان ارائه دهند.

برای تعیین وقت ترمیم کاشت و مراجعه حضوری به سالن آرایشی رویال شاین می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی که در لینک زیر آورده شده است، اقدام کنید:

با پیشرفت تکنولوژی، سالن‌های آرایشی نیز به سوی آنلاین شدن قدم برداشته اند. ما هم تصمیم گرفتیم با ایجاد آرایشگاه اینترنتی رویال شاین همسو با پیشرفت تکنولوژی قدم برداریم و راه دریافت خدمات زیبایی را آسان‌تر کنیم. دیگر لازم نیست برای خدمات آرایشی و بهداشتی زمان صرف کنید و به آرایشگاه بروید؛ چرا که ما خدمات مورد نظر شما را در مکان دلخواهتان به شما ارائه می‌دهیم. برای دریافت خدمات آرایشی در مکان دلخواه و امکان اعزام آرایشگر کافی است درخواست خود را از طریق وب‌سایت آرایشگاه اینترنتی رویال شاین ثبت نمایید. 

فیلتر محصولات یک نتیجه پیدا شد
انتخاب خدمت مورد نظر
انتخاب منطقه مورد نظر
فیلتر انتخاب شده

ترمیم کاشت ناخن اصول و مراحلی دارد که باید یک به یک انجام شوند. در ادامه قدم به قدم از مراحل ترمیم کاشت ناخن برای شما می‌گوییم.

مراحل ترمیم کاشت ناخن

برای ترمیم کاشت ناخن ابتدا ناخن با استفاده از سر سوهان الماسه ژلیش روی سطح پاک می‌شود. در مرحله بعدی ناخن کار خط ترمیم را از بین می‌برد. خط ترمیم مرز بین مواد کاشت ناخن و ناخن طبیعی است. برای از بین بردن خط ترمیم باید به هواگیری ناخن توجه ویژه‌ای شود؛ چرا که اگر هواگیری کامل انجام نشود، نه تنها باعث از بین رفتن زیبایی ناخن‌ها می‌شود، بلکه احتمال بروز بیماری‌های قارچی ناخن نیز افزایش می‌یابد. در قدم بعدی نوبت به مانیکور ناخن می‌رسد. پس از مانیکور ناخن، پوسته‌های اضافی توسط نیپر جدا می‌شوند و بعد از آن با استفاده از سوهان برقی و سر سوهان سمباده‌ای روی سطح ناخن صیقل داده می‌شود. در ادامه با استفاده از یک پد آغشته به کلینزر چربی روی سطح ناخن پاک شده و سپس سطح ناخن با یک لایه ضد قارچ و پرایمر پوشیده می‌شود. پرایمر باید به گونه‌ای روی سطح ناخن قرار بگیرد که هیچ گونه تماسی با پوست اطراف ناخن نداشته باشد.

قدم بعدی با موادگذاری شروع می‌شود. برای موادگذاری ابتدا قلم کمی آغشته به لیکویید شده و پس از آن مواد با قلم برداشته می‌شود و روی سطح ناخن قرار می‌گیرد. در قسمت موادگذاری باید به این نکته توجه کرد مواد 1 میلی‌متر با کوتیکول ناخن فاصله داشته باشد. موادگذاری باید به گونه‌ای انجام شود که هیچ قسمتی از سطح ناخن بدون مواد باقی نماند.

پس از خشک شدن مواد کاشت ناخن، با سوهان برقی و سر سوهان الماسه روی سطح ناخن صیقل داده شده و بعد از آن دورگیری ناخن انجام می‌شود. سوهان دستی نقش اصلی را در مرحله بعدی ترمیم کاشت ناخن ایفا می‌کند. ابتدا با استفاده از سوهان دستی ناخن فرم می‌گیرد و سپس سطح ناخن صاف و یکدست می‌شود. قدم بعدی ترمیم کاشت ناخن متناسب با خواسته شما تعیین می‌شود. اگر شما تمایل داشته باشید که روی سطح ناخن ژلیش قرار می‌گیرد و در غیر این صورت مراحل کاشت ناخن با کشیدن بافر و پولیش روی سطح ناخن به ایستگاه پایانی خود می‌رسد.