رنگ مو

شاید اولین موردی که برای تغییر ظاهر به ذهنتان می‌رسد، تغییر رنگ مو است. رنگ پوست، رنگ طبیعی مو، رنگ چشم‌ها و تیپ شخصیتی شما ملاک‌های مهمی برای انتخاب رنگ مو هستند. با توجه به تنوع روش‌های رنگ مو، ممکن است انتخاب برای شما سخت و گیج‌کننده باشد. تیم متخصص آرایشگاه رویال شاین در لاین رنگ مو همراه شما عزیزان هستند و با بکارگیری به‌روزترین متدهای رنگ مو و با استفاده از باکیفیت‌ترین مواد، بهترین رنگ مو را با توجه به خواسته شما برایتان به ارمغان می‌آورند.

خدمات رنگ مو در آرایشگاه اینترنتی و سالن زیبایی رویال شاین

رنگ کردن مو یک عمل تکنیکی است و تجربه و مهارت آرایشگر در این زمینه حرف اول را می‌زند. به همین دلیل ما گروهی از حرفه‌ای‌ترین آرایشگرها را گرد هم آوردیم تا با استفاده از باکیفیت‌ترین متریال بهترین خدمات را در زمینه رنگ و مش، رنگساژ، آمبره، سامبره و دکوپاژ مو به شما عرضه کنیم.

برای تعیین وقت رنگ مو و مراجعه حضوری به سالن آرایشی رویال شاین می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی که در لینک زیر آورده شده است، اقدام کنید:

 اگر به هر دلیلی امکان مراجعه حضوری به آرایشگاه را ندارید، می‌توانید آرایشگر مورد نظر خود را به منزل بیاورید. برای بهره‌مندی از امکان اعزام آرایشگر به منزل، کافی است از طریق سایت آرایشگاه رویال شاین درخواست خود را ثبت کنید.

فیلتر محصولات یک نتیجه پیدا شد
انتخاب خدمت مورد نظر
انتخاب منطقه مورد نظر
فیلتر انتخاب شده

شاید با وجود انواع متدهای رنگ مو، انتخاب رنگ موی مناسب کمی گیج‌کننده باشد. آنچه در ادامه می‌خوانید به شما کمک می‌کند تا به آسانی رنگ موی مورد نظر خود را پیدا کنید.

نکات مهم و ضروری در مورد دکلراسیون در سالن‌های زیبایی

دکلره کردن مو به معنی خارج کردن مولکول ها و پیگمنت های رنگی مو است. این عمل حساس باید با تکنیک‌های خاصی انجام شود تا آسیبی به موهای شما وارد نکند و به قول معروف دکلره کردن موها به فوت کوزه‌گری نیاز دارد. بهتر است قبل از دکلره کردن مو به موارد مختلفی توجه داشته باشید تا موهای شما با کمترین آسیب مواجه شوند و به بهترین و مطلوب‌ترین نتیجه برسند. در حقیقت شما هرگز نباید سلامت موهایتان را فدای تغییر رنگ کنید. تیم رنگ موی سالن زیبایی و آرایشگاه اینترنتی رویال شاین با دانش و مهارتی که در زمینه رنگ مو دارند، همواره نکاتی را در نظر می‌گیرند تا بدون کمترین آسیب‌دیدگی، موهای شما را بهترین شیوه ممکن دکلره کنند. حساسیت به دکلره، جنس و رنگ مو مهم‌ترین موضوعاتی هستند که آرایشگران باید به آن‌ها توجه داشته باشند.

بررسی حساسیت

اولین اقدام یک آرایشگر ماهر، بررسی حساسیت شما نسبت به مواد دکلره است. آرایشگران برای تست حساسیت، مقداری مایع دکلره به پشت بازو و یا پشت گوش می‌زنند و اگر بعد از نیم ساعت تاول یا سوزشی مشاهده نشد، دکلره را برای موهای شما انجام خواهند داد. البته توجه داشته باشید که کمی سوزش طبیعی است و حساسیت به شمار نمی‌آید.

جنس مو

یک آرایشگر متخصص باید همواره ضعیف و یا قوی بودن مو را در نظر داشته باشد. اگر مویی ضعیف بوده و یا ریزش داشته باشد، نباید دکلره شود. از طرفی آرایشگر باید موهای شما را از نظر نازکی و یا ضخیم بودن بررسی کند، چرا که موهای ضخیم هم در موقع دکلره و هم در زمان رنگ کردن، سخت‌تر از موهای نازک رنگ می‌گیرند. علاوه بر این امکان خرد شدن و شکننده شدن موهای ضخیم در هنگام دکلره کردن بیشتر از موهای نازک است؛ علت این امر این است که موهای ضخیم در موقع دکلره مقاومت بیشتری از خود نشان می‌دهند، در نتیجه مواد دکلره باید مدت طولانی‌تری بر روی این نوع موها قرار بگیرند.

رنگ مو

دکلره کردن موهایی با رنگ تیره مشکل‌تر از موهایی است که دارای رنگ روشن هستند. اینجاست که مهارت یک آرایشگر در رنگ کردن مو نشان داده می‌شود. در موهای تیره پیگمنت‌های آبی بیشتر از پیگمنت‌های زرد و قرمز است و از آنجایی که پیگمنت‌های آبی قطر بیشتری دارند سخت‌تر از منافذ تارهای مو خارج می‌شوند.

آمبره

از آنجایی که فرانسه پیشینه‌‌ای قوی در مد و زیبایی دارد، پس جای تعجب نیست که کلمه آمبره نیز ریشه فرانسوی دارد. آمبره که در لغت به معنای سایه است، یکی از محبوب‌ترین متدهای رنگ مو در دو دهه گذشته بوده است. در رنگ کردن موها به روش آمبره، ریشه مو تیره است و هر چه از ریشه مو به سمت ساقه و نوک مو می‌رویم، رنگ موها روشن‌تر می‌شود. تیم دوره دیده آرایشگاه رویال شاین با استفاده از باکیفیت‌ترین محصولات و بکارگیری متدهای روز دنیا، بهترین خدمات را در زمینه آمبره برای شما ارائه می‌دهند.

سامبره

کلمه “sombre” ترکیب دو کلمه “soft” و “ombre”  است. در حقیقت سامبره ورژن طبیعی‌تر آمبره است ولی هر دو از یک خانواده هستند. در این روش مانند آمبره باز هم ریشه مو تیره است و ساقه و نوک موها به تدریج روشن می‌شوند. تفاوت بین آمبره و سامبره در مرز بین موهای روشن و تیره خود را نشان می‌دهد؛ در سامبره تشخیص این مرز سخت‌تر از آمبره است، چرا که در سامبره برای روشن کردن رنگ ساقه‌های مو از قاعده خاصی پیروی نمی‌شود و حتی می‌توان رنگ ریشه را در قسمت‌هایی از ساقه مو مشاهده کرد. ما به شما اطمینان می‌دهیم که می‌توانید بهترین خدمات سامبره مو را در سالن زیبایی رویال شاین تجربه کنید.

رنگساژ

زمانی که موهای خود را رنگ، مش و یا هایلایت می‌کنید، موهای شما تا حدود دو ماه رنگ خود را حفظ می‌کنند اما پس از دو ماه موها کم کم درخشندگی خود را از دست می‌دهند و دیگر مانند روز اول شفاف و براق نیستند. اینجاست که رنگساژ به عنوان نیروی کمکی وارد شده و دوباره رنگ موهای شما را به دوران اوج خود باز می‌گرداند. تیم حرفه‌ای سالن آرایشی رویال شاین نهایت سعی و تلاش خود را به کار می‌گیرند تا رنگ موهای شما را به بهترین شیوه ممکن احیا کنند.

دکوپاژ

دکوپاژ رنگدانه‌های مصنوعی که به دلیل رنگ مو در موها نفوذ کرده اند را پاک کرده و از این طریق موهای شما را برای رنگ جدید آماده می‌کند. با توجه به این تعریف شاید این سؤال برای شما پیش بیاید که تفاوت دکوپاژ و دکلره چیست؟ در جواب باید به شما بگوییم دکلره باعث بی رنگ شدن پیگمنت‌های رنگ طبیعی مو می‌شود، در حالی که دکوپاژ رنگ‌های مصنوعی را از روی موهای رنگ شده پاک می‌کند.

اگر برای رنگ کردن موها از رنگ‌های طبیعی مانند حنا استفاده شده باشد، نمی‌توان آن را دکلره کرد؛ چرا که رنگ‌های طبیعی منافذ مو را مسدود کرده و مانع از خروج پیگمنت‌های رنگی می‌شوند. در چنین حالتی مواد دکلره نمی‌توانند به خوبی وظیفه خود را انجام دهند، از این رو دکوپاژ زمینه را برای رنگ موی جدید آماده می‌کند. تیم ماهر آرایشگاه رویال شاین آماده اند تا تجربه‌ای لذت‌بخش را در زمینه دکوپاژ مو برای شما عزیزان رقم بزنند.