براشینگ کودک

اگر می‌خواهید موهای کودکتان در عین سادگی به زیبایی آراسته شود، پیشنهاد ما به شما براشینگ کودک است. در براشینگ با استفاده از سشوار و برس، موهای کودک حالت‌دار شده و پرپشت‌تر دیده می‌شوند. امروزه در هر خانه‌ای یک سشوار پیدا می‌شود، اما براشینگ کودک باید توسط آرایشگرانی حرفه‌ای انجام شود که با جنس موی کودک آشنا هستند و می‌توانند موهای کودکان بدون هیچ آسیبی و به زیبایی هر چه تمام‌تر براشینگ کنند.

خدمات براشینگ کودک در آرایشگاه اینترنتی و سالن زیبایی رویال شاین

آرایشگران مجرب و صمیمی ما در سالن زیبایی و آرایشگاه اینترنتی رویال شاین آماده اند تا با استفاده از تجهیزات و ابزار استاندارد و باکیفیت، بهترین خدمات را در زمینه براشینگ کودک به شما عزیزان ارائه کنند.

برای تعیین وقت براشینگ کودک و مراجعه حضوری به سالن آرایشی رویال شاین می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی که در لینک زیر آورده شده است، اقدام کنید:

آرایشگاه اینترنتی رویال نحوه دریافت خدمات زیبایی را آسان‌تر کرده است. اگر به هر دلیلی امکان مراجعه حضوری به سالن را ندارید، می‌توانید آرایشگر مورد نظر خود را به منزل بیاورید. برای این کار کافی است از طریق سایت آرایشگاه اینترنتی رویال شاین درخواست خود را برای اعزام آرایشگر به منزل ثبت کنید.

فیلتر محصولات یک نتیجه پیدا شد
انتخاب خدمت مورد نظر
انتخاب منطقه مورد نظر
فیلتر انتخاب شده

نکات قابل توجه در براشینگ کودک

براشینگ کودک در نگاه اول ساده به نظر می‌رسد، اما این کار ریزه‌کاری‌ها و پیچیدگی‌های مخصوص خودش را دارد که یک آرایشگر مجرب به خوبی از این نکات شناخت و آگاهی دارد. با ما همراه باشید تا از نکات قابل توجه در براشینگ کودک برای شما بگوییم:

به‌کارگیری محصولات استاندارد

موهای بلند، کوتاه، نازک و ضخیم هر کدام نیازهای مختلف خود را دارند و آرایشگر باید بسته به این نیازها، بهترین محصولات مراقبتی را در هنگام براشینگ کودک استفاده کند. در هنگام انتخاب محصولات مناسب برای براشینگ کودک، ساختار و جنس موی کودک نکاتی هستند که باید به آن‌ها توجه شود. از آنجا که موهای کودک لطیف است، باید در براشینگ از محصولاتی استفاده شود که کودک با آن‌ها حس سنگینی روی موهای خود نداشته باشد.

یکی از اصلی‌ترین محصولاتی که در براشینگ کودک باید استفاده شود، اسپری‌های محافظت‌کننده گرما است. همان‌طور که استفاده از ضد آفتاب برای آسیب نرسیدن به پوست کودک لازم است، استفاده از این اسپری‌های محافظتی هم در براشینگ کودک از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است؛ چرا که سشوار رطوبت مو را از بین می‌برد و اسپری‌های محافظت‌کننده گرما با ایجاد یک لایه محافظتی از صدمات وارد شده به موهای کودک جلوگیری می‌کنند.  

خشک کردن موهای کودک قبل از براشینگ

گاهی اوقات ممکن است موهای کودک خیس باشد. در این صورت آرایشگر باید با صبر و حوصله کافی موهای کودک را با حوله خشک کند و سپس براشینگ موهای او را شروع کند. این کار باعث می‌شود تا روند براشینگ کودک سریع‌تر پیش برود و احتمال بروز آسیب‌های ناشی از قرار گرفتن موی کودک در معرض گرما به کمترین میزان ممکن کاهش یابد.

تقسیم کردن موهای کودک

در حقیقت براشینگ کودک به یک نقشه راه نیاز دارد و نباید سرسری و بی دقت انجام شود. برای اینکه براشینگ کودک نتیجه مطلوب‌تری داشته باشد، آرایشگر باید موهای کودک را به چند قسمت تقسیم کند. پس از قسمت کردن موهای کودک باید تمرکز خود را روی یک قسمت بگذارد و بقیه بخش‌های موی کودک را به طور موقت با گیره فیکس کند. این کار باعث می‌شود آرایشگر کنترل بیشتری روی موهای کودک داشته باشد و پس از به پایان رسیدن براشینگ یک قسمت، بخش دیگری از موهای کودک را براشینگ کند. علاوه بر این آرایشگر باید براشینگ کودک را از قسمت جلوی مو او شروع کند؛ چرا که این بخش از مو چالش‌برانگیزترین قسمت براشینگ کودک است و باید در اولویت قرار داده شود.

تنظیم درجه حرارت سشوار

هیچ گاه نباید براشینگ کودک با بالاترین درجه حرارت سشوار انجام شود؛ چرا که این کار باعث خشک شدن بیش از حد موی کودک شده و موجب آسیب رسیدن به موی کودک می‌شود.  

استفاده از برس‌های مناسب

هر جنس مویی برس براشینگ مخصوص به خودش را دارد و آرایشگر باید هنگام براشینگ کودک ساختار موی او را بررسی کرده و با توجه به جنس موی کودک، بهترین برس را انتخاب کند. به عنوان مثال اگر موهای کودک صاف است، برس‌های سرامیکی بهترین گزینه برای حالت دادن و براشینگ موهای او محسوب می‌شود. از طرف دیگر برس‌های براشینگ یک محل مناسب برای جمع شدن میکروب‌ها به شمار می‌روند؛ از این رو آرایشگر باید بعد از هر بار استفاده، برس را به طور کامل ضدعفونی کند.